POLITYKA PRZY NIEDZIELI

Wielu blogerów porusza tematy polityczne, czemu się specjalnie nie dziwię, ze względu na nadchodzące wybory. Wszystkie media, bez wyjątku, pokazują symulacje i prognozy, któż to od jesieni będzie dzielił synekury. Zniesmaczony całym tym piekiełkiem zacytuję wypowiedź Pawła Kukiza z którą trudno się nie zgodzić:

„Jedno pewne – nie ma durniejszej i bardziej bolszewickiej metody „wybierania” kandydatów na posłów. Te spory z potencjalnymi partnerami o to, kto ma być „jedynką” i gdzie, przerzucanie kandydatów z jednego miejsca na inne przypominają – jak to kiedyś powiedział nasz poseł (wiceszef klubu, Jarosław) Sachajko „handel krowami”, a wszystko to poza kontrolą obywateli i „wybór” kandydatów spośród „samych swoich” – napisał Kukiz. „Wszystko to, co dzieje się dziś przy ustalaniu tych kretyńskich list jeszcze bardziej przekonuje mnie do postulatu sprzed lat: JOW-y albo śmierć” – dodał.

Mój komentarz limerykiem:

Pomstował głośno chłop ze wsi Spała,
że głosowanie to żadna chwała.
Choć głos oddał na synka,
znów wygrała jedynka…
Jak długo będą robić nas w wała?

 

Ech… popłynął by człowiek, gdzieś do bardziej normalnych miejsc, ale tu nawet wody pod kilem brak! 🙂

 

Photo0547

Za to w lesie trafiliśmy z żoną na jeżyny. Oto plon:

Photo1272

43 myśli na temat “POLITYKA PRZY NIEDZIELI

 1. Ahoooooj marynarzu! 🙂 I a hoj z polityką! 🙂 🙂 Im bliżej wyborów tym cały ten burdel będzie mocniej łapał nas za grdyki! Kukiz szuka sojuszów, bo nie ma pewności że na drugą kadencję się załapie,a z drugiej strony nikt mu na sojusznika nie pasuje 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 2. Nasi politycy i JOWy by tak zachachmęcili że do sejmu by powchodzili. Koryto ich przyciąga jak magnes.Ci na górze żrą,a to co im z ryjów spadnie my dziobiemy, tak było, jest i obawiam się że będzie, bo żaden polityk z własnej woli tego nie zmieni….

  Polubione przez 1 osoba

 3. To że pan -damski bokser nie przypuszczałam a jednak…chyba coś jest w informacjach ,że przez plastikowe butelki panom brakuje testosteronu i jak drzewiej , baby, kłapią dziobami bez ładu i składu.Pozdrawiam serdecznie i sugeruję być uważnym, prostytutki więcej wiedzą i potrafią to wykorzystać niźli niejeden sędzia. Może być potem głupio i wstyd i temat do ….wyjaśnień ?

  Polubione przez 1 osoba

   1. Przecież jest pan żywcem wzięty z minionej epoki i nie wie pan ,jak jest człowiek to i paragraf mu się doklei według zapotrzebowania. To chyba przecież pana rówieśnicy stwierdzili że staruszka wbiegła za szybko Najsztubowi, teraz pies pijany wiózł Durczoka….wypisz wymaluj, stalinowscy sędziowie po kursach , pana rówieśnicy a może i koledzy…kto wie.

    Polubienie

   1. Jak wyrzucano powstańców warszawskich z ich domów, głodne dzieciaki na bruk, bite kobiety won, bo oprawca damski bokser mial na siebie chatę-to była sprawiedliwość ?….a teraz jest bezprawie ?…musze zapamiętać bo niem ogarniam

    Polubienie

 4. Nieuzasadnionym jest wymaganie od pana by pan rozumiał jak było, jak przenosiło się na kolejne pokolenia , jak mafie , które zaczęły grabić po wojnie , maja się świetnie do dziś ? Nieuzasadnionym jest by , jeśli Bóg obdarzył talentami, z nich dla dobra innych korzystać ? Nieuzasadnionym jest …mówić mi ,że PRL był cudowny i wspaniały gdy nie tylko sąsiada zamordowali ale zamordowali niemal w moim domu. Może pan być, z przeszłością jak pan Mazguła ale może wtedy dobrze jest się przynajmniej w pewnych kwestiach zamknąć.

  Polubienie

 5. Jestem za JOWami, bo obecny system premiuje głównie „tłuste koty” a my nie mamy za wiele do powiedzenia. Powinna być też możliwość odwoływania posłów którzy idą do polityki by żreć z państwowego koryta… Choć oni chyba wszyscy po to tam idą…

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s