COME BACK

Witajcie!

Długo mnie nie było na blogu, ale winna temu była „siła wyższa”. Musiałem się zająć chorą żoną a to wymaga dużo czasu. Nie chcę się rozpisywać ze szczegółami, bo to tragedia osobista, nadmienię tylko, byście uważali na kleszcze. Ten pieprzony pajęczak potrafi z człowieka zrobić roślinę. Powrót do zdrowia trwa, widać poprawę, mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu i rehabilitacji. Wracam, że tak powiem z przytupem, chwaląc się ostatnim w roku numerem „Angory”, gdzie znalazłem swoją satyrę.

Photo1443

Photo1445

 

31 myśli na temat “COME BACK

  1. Długo oczekiwany powrót! I mam nadzieję że tym razem na dłużej 🙂 Kolejnej publikacji oczywiście gratuluję, ale przede wszystkim życzę by ten nowy rok, który za parę godzin powitamy, był przepełniony tylko i wyłącznie radosnymi chwilami a wszelkie kłopoty zostały tylko wspomnieniem.

    Polubione przez 1 osoba

  2. To chyba dziś najlepsza wiadomość. Kleszcz to wyjątkowe bydle, najważniejsze, źe został dobrze zdiagnozowany teraz to juz tylko kwestia czasu. Zdrowia zatem życzę Tobie i szanownej małżonce, do której, sądząc po wierszyku przywiązany jesteś zgodnie z przysięgą małżeńską. Najlepszego w Nowym Roku.

    Polubione przez 1 osoba

  3. Ja też uważam, że to zaprezentowana satyra wcale nią nie jest. To cudowna pochwała żony od jej szczęśliwego męża! Niech tak trwa jak najdłużej. Powrotu do zdrowia życzę i wielu szczęśliwych dni w Nowym Roku.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s