„TYLKO KONI ŻAL”…

Nie ukrywam, że jestem fanem tych pięknych zwierząt, co wielokrotnie pokazywałem na blogu.

SDC17287

Informacja, która obiegła media, wstrząsnęła mną i opinią publiczną. Wspaniała niegdyś stadnina, pełna arabów światowej klasy, dzisiaj przedstawia obraz nędzy i rozpaczy. Warto zapamiętać, kto za tym stoi. Zdjęć zdecydowałem nie wrzucać, bo jak dla mnie zbyt drastyczne, ale odpowiedni komentarz jak najbardziej:

 

Wnuczkę, co szła na wybory

uczył dziadek – Słuchaj Kasiu,

nim głos oddasz pomyśl, któż to

zgnoił konie na Podlasiu!

 

 

46 myśli na temat “„TYLKO KONI ŻAL”…

 1. Stadnina w Janowie jest takim symbolem wszystkiego tego co PiS robi z tym nieszczęsnym krajem. Zniszczyć coś tak cennego dla Polski, z tak pięknymi tradycjami…W normalnym kraju prokurator już by szalał, ale nie u nas… 😦

  Polubione przez 1 osoba

 2. Próbowałam zweryfikować Pana informacje. Niestety to dość trudne bo by coś takiego uczynić, trzeba mieć trzy źródła -znalazłam tylko jedno a to za mało. Jeśli tak bardzo lubi Pan konie, może znajdzie trzy niezależne źródła, które potwierdzą opisaną katastrofę . PS Proszę zwracać uwagę nie na sztukę a na pochodzenie wiadomości.

  Polubione przez 1 osoba

   1. Nie przekonuje Pana wątpliwość,ze przy tych koniach pracują ludzie, którzy je kochają-może dyrektor może zarząd jest kiepski ale gdybym ja zajmowała się koniem,nie pozwoliła bym by cierpiał- stąd bierze się moja wątpliwość którego nie potrafię zweryfikować. Co więcej , najprawdopodobniej znów odbędzie się aukcja, -nie da się ze szkapy zrobić konia na sprzedaż ….więc może jest jak z LOTem- który chciano wykończyć by cały ruch przejął ktoś inny i z firmy, która jednak zła nie jest zrobiono -szkapę….miałam nadzieję ,że jest w Panu większa potrzeba prawdy jak tylko zdjęcie , którego nie sposób zweryfikować.

    Polubione przez 1 osoba

 3. Zdrowemu rozsądkowi-przed trójką ludzie-a gdzie czołgi, gdzie policja, gdzie obrazki jak z marszu żółtych kamizelek w końcu taki zamordyzm, taki brak wolności i taka beznadzieja. Zawsze było wiadomo ,że trójkę zbudowano by skanalizować nastroje społeczne. Stworzyła to radio esbecja podobnie jak później TVN.
  Doskonale widać ,że te fakty, kiedyś poddawane w wątpliwość potwierdzają zachowania większości starych dziennikarzy. Rzucono na szalę wszystko by Duda nie wygrał .Dokładnie wszystko .Opozycja nie tworzy programu naprawy Polski-sposobów naprawy a jedynie rozpierdol, który ma tak podburzyć nastroje ,że teraz rządzący stracą prezydenta i wszystko „wróci do normy”-
  Więc na kolejne pytanie komu wierzyć-spokojnie może Pan odpowiedzieć sobie-swojemu rozumowi-swojemu żołądkowi, żołądkom swojej rodziny a dopiero potem jakimś telewizjom, radiom, jakie by nie były.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Klik dobry:)
  Niektórzy przekonują, że weterynarze i kowale badający konie, to esbecja, która kłamie. Stadnina kwitnie, a konie mają się dobrze. Interwencja poselska w stadninie w Janowie Podlaskim i stwierdzenie, że źle się tam dzieje, jest natomiast przedwyborczą prowokacją polityczną mającą uderzyć w obecnie urzędującego prezydenta.
  Trzeba mieć koński łeb, aby w taki sposób przekonywać „ciemny lud”.

  Tylko koni żal…

  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Aukcja koni arabskich nie jest odwołana . Za chwile wraz ze zniesieniem obostrzeń sanitarnych a Janowie ruszy turystyka, zwiedzanie a konie od pół roku nie oporządzane….jakoś się to kupy nie trzyma.

  Polubione przez 1 osoba

   1. Może więc spokojnie poszukać a potem, dysponując większą ilością danych, ocenić. Pośpiech ani emocje niczego tutaj nie zmienią, . Nie zamieścił Pan zdjęć, które , co bardzo możliwe, można by było zweryfikować, .
    Można dać się ponieść emocjom jak Pan Woland, ale mam wrażenie ,że kalka jakiej użył, już dawno się przejadła i raczej nudzi, niźli może przykuć uwagę.

    Polubione przez 1 osoba

 6. Kaczystowscy niszczyciele rozumieją tylko język siły, to przecież dlatego czopkują swojemu fuhrerkowi. Nawet w jednym z komentarzy masz propisowski „argument” , że gdyby przed „Trójką” była zadyma, jak w proteście żółtych kamizelek, to byłby reżim, a tak to go niby nie ma, bo protest jest spokojny. Innymi słowy, manifestańci powinni spalić limuzyny stojące przed Nowogrodzką 84/86, jak by to zrobiły żółte kamizelki, a z willi przy Mickiewicza 49 wywlec na postronku dziadygę i w samych gaciach pognać knutem aż za granicę miasta – wtedy coś do nich dotrze. Osobiście mam nadzieję, że Polacy są wystarczająco cywilizowanym narodem, by obeszło się bez linczu, PiSowskich przestępców po prostu należy za wszarz wyrzucić z państwowych stanowisk i postawić przed prokuratorem, a później sądem. Przede wszystkim niezbędna jest bolesna operacja oderżnięcia ryja od koryta, tak odłamu partyjnego, jak i kościelnego. A potem konsekwentna realizacja wyroków.

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s