„TYLKO KONI ŻAL”…

Nie ukrywam, że jestem fanem tych pięknych zwierząt, co wielokrotnie pokazywałem na blogu.

SDC17287

Informacja, która obiegła media, wstrząsnęła mną i opinią publiczną. Wspaniała niegdyś stadnina, pełna arabów światowej klasy, dzisiaj przedstawia obraz nędzy i rozpaczy. Warto zapamiętać, kto za tym stoi. Zdjęć zdecydowałem nie wrzucać, bo jak dla mnie zbyt drastyczne, ale odpowiedni komentarz jak najbardziej:

 

Wnuczkę, co szła na wybory

uczył dziadek – Słuchaj Kasiu,

nim głos oddasz pomyśl, któż to

zgnoił konie na Podlasiu!

 

 

45 myśli na temat “„TYLKO KONI ŻAL”…

 1. Próbowałam zweryfikować Pana informacje. Niestety to dość trudne bo by coś takiego uczynić, trzeba mieć trzy źródła -znalazłam tylko jedno a to za mało. Jeśli tak bardzo lubi Pan konie, może znajdzie trzy niezależne źródła, które potwierdzą opisaną katastrofę . PS Proszę zwracać uwagę nie na sztukę a na pochodzenie wiadomości.

  Polubione przez 1 osoba

   1. Nie przekonuje Pana wątpliwość,ze przy tych koniach pracują ludzie, którzy je kochają-może dyrektor może zarząd jest kiepski ale gdybym ja zajmowała się koniem,nie pozwoliła bym by cierpiał- stąd bierze się moja wątpliwość którego nie potrafię zweryfikować. Co więcej , najprawdopodobniej znów odbędzie się aukcja, -nie da się ze szkapy zrobić konia na sprzedaż ….więc może jest jak z LOTem- który chciano wykończyć by cały ruch przejął ktoś inny i z firmy, która jednak zła nie jest zrobiono -szkapę….miałam nadzieję ,że jest w Panu większa potrzeba prawdy jak tylko zdjęcie , którego nie sposób zweryfikować.

    Polubione przez 1 osoba

 2. Zdrowemu rozsądkowi-przed trójką ludzie-a gdzie czołgi, gdzie policja, gdzie obrazki jak z marszu żółtych kamizelek w końcu taki zamordyzm, taki brak wolności i taka beznadzieja. Zawsze było wiadomo ,że trójkę zbudowano by skanalizować nastroje społeczne. Stworzyła to radio esbecja podobnie jak później TVN.
  Doskonale widać ,że te fakty, kiedyś poddawane w wątpliwość potwierdzają zachowania większości starych dziennikarzy. Rzucono na szalę wszystko by Duda nie wygrał .Dokładnie wszystko .Opozycja nie tworzy programu naprawy Polski-sposobów naprawy a jedynie rozpierdol, który ma tak podburzyć nastroje ,że teraz rządzący stracą prezydenta i wszystko „wróci do normy”-
  Więc na kolejne pytanie komu wierzyć-spokojnie może Pan odpowiedzieć sobie-swojemu rozumowi-swojemu żołądkowi, żołądkom swojej rodziny a dopiero potem jakimś telewizjom, radiom, jakie by nie były.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Klik dobry:)
  Niektórzy przekonują, że weterynarze i kowale badający konie, to esbecja, która kłamie. Stadnina kwitnie, a konie mają się dobrze. Interwencja poselska w stadninie w Janowie Podlaskim i stwierdzenie, że źle się tam dzieje, jest natomiast przedwyborczą prowokacją polityczną mającą uderzyć w obecnie urzędującego prezydenta.
  Trzeba mieć koński łeb, aby w taki sposób przekonywać „ciemny lud”.

  Tylko koni żal…

  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubione przez 1 osoba

   1. Może więc spokojnie poszukać a potem, dysponując większą ilością danych, ocenić. Pośpiech ani emocje niczego tutaj nie zmienią, . Nie zamieścił Pan zdjęć, które , co bardzo możliwe, można by było zweryfikować, .
    Można dać się ponieść emocjom jak Pan Woland, ale mam wrażenie ,że kalka jakiej użył, już dawno się przejadła i raczej nudzi, niźli może przykuć uwagę.

    Polubione przez 1 osoba

 4. Kaczystowscy niszczyciele rozumieją tylko język siły, to przecież dlatego czopkują swojemu fuhrerkowi. Nawet w jednym z komentarzy masz propisowski „argument” , że gdyby przed „Trójką” była zadyma, jak w proteście żółtych kamizelek, to byłby reżim, a tak to go niby nie ma, bo protest jest spokojny. Innymi słowy, manifestańci powinni spalić limuzyny stojące przed Nowogrodzką 84/86, jak by to zrobiły żółte kamizelki, a z willi przy Mickiewicza 49 wywlec na postronku dziadygę i w samych gaciach pognać knutem aż za granicę miasta – wtedy coś do nich dotrze. Osobiście mam nadzieję, że Polacy są wystarczająco cywilizowanym narodem, by obeszło się bez linczu, PiSowskich przestępców po prostu należy za wszarz wyrzucić z państwowych stanowisk i postawić przed prokuratorem, a później sądem. Przede wszystkim niezbędna jest bolesna operacja oderżnięcia ryja od koryta, tak odłamu partyjnego, jak i kościelnego. A potem konsekwentna realizacja wyroków.

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s