5 TYSI DO PRZYTULENIA

Jeszcze urzędujący prezydent ogłosił, że w ramach nowego programu retencyjnego odpali do 5 tysiaków, jeśli założymy sobie oczko wodne. No, to się teraz zacznie kopanie! Warto jednak pamiętać, by takie nowe miejsce dobrze oznakować, żeby nie było nieszczęścia:

 

Cna gospodyni ze wsi Jagodne
zmoczyła sobie narządy rodne.
Biegnąc do toalety
nie wiedziała niestety,
że chłop wykopał tam oczko wodne.

38 myśli na temat “5 TYSI DO PRZYTULENIA

 1. Swoja drogą, jeżeli on te oczka tak sfinansuje, jak przed poprzednimi wyborami pomógł frankowiczom, to lepiej sami chwyćmy za łopaty!! 🙂 Ta kiełbasa wyborcza jest w coraz dziwniejszym wykonaniu… Czemu nie obiecać np. przejażdżki na jednorożcu? Równie rozsądne 🙂

  Polubione przez 2 ludzi

 2. …w głowie się nie mieści. Jaki durny rząd. Ludziom pieniądze będą rozdawać za dziury w ziemi a przecież pieniążki powinni przytulić albo oddać znajomym. Porządny polityk wszystko ukradnie i nic nie zostawi a ci dzielą się jak gdyby mieli rządzić zawsze…już niedługo naród wybierze tych , którzy nie oddadzą a jak nie wybierze ?…to dalej będą rozdawać i coś budować czego natura nie zbudowała ?

  Polubione przez 1 osoba

   1. …przekręty powiada Pan …przekręty . Takie same jak ze stadnina koni . Nie dotarł Pan do prawdy i podejrzewam ,że i tutaj opiera się nie na faktach na na przekazie dnia. Mam wrażenie ,że jest Pan rozsądnym facetem a tym samym dość pomysłów ciekawszych na pisanie niźli pakować się w politykę. Jestem ostatnią , której rady by Pan posłuchał ale zasugeruję by nie dreptać w bagno a zostać tam gdzie ma Pan niezłe pomysły i zdolności.

    Polubione przez 1 osoba

   1. Oczywiście i już dawno powinny być pobudowane zbiorniki retencyjne, żeby mądrze wodą gospodarować ,regulować nadmiar wody zatrzymać na okresy suszy i redukować skutki powodzi to zrozumiałe ,tylko nie zrozumiałe, że na inne bzdurne nieprzemyślane inwestycje pieniądze się znajdują a zbiorniki ciągle spychane na plan dalszy,Dla mnie woda to boska istota ,bogini bez niej nie ma życia , taki prosty związek tylko 3 atomy a jakie ma niesamowite zdolności najpowszechniejszy rozpuszczalnik , ja nie znam drugiego takiego związku, który posiada 3 stany skupienia i może je zmieniać zależnie od warunków . Ponoś wody na świecie jest zawsze tyle samo i tak naprawdę nie wiemy skąd się wzięła ,jest kilka hipotez na ten temat ,ale tak naprawdę nie wiemy.Problem jest w tym że czystej nie zatrutej słodkiej wody ubywa w zastraszającym tempie , dzięki naszej bezmyślności i rabunkowej gospodarce .:))

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s