NA PIERWSZY POWRÓT ZE SZKOŁY

Matkę mijajmy w domu z daleka!
– Ostrzegał syna ojciec pod Brusem –
Choć z różnych względów, to jednak obaj
równo cuchniemy dziś spirytusem.

Dołączam do blogerów wkurwionych zmianami na WordPressie.

47 myśli na temat “NA PIERWSZY POWRÓT ZE SZKOŁY

   1. Najedź kursorem na pusty wiersz, w którym chcesz wkleić zdjęcie, wyskoczy Ci krzyżyk, kliknij go, wyskoczą Ci różne opcje, kliknij „obrazek”, klikając „wyślij na serwer” będziesz mógł wkleić coś ze swoich zdjęć, wybierz odpowiedni folder i kliknij wybrany plik i gotowe.

    Polubione przez 1 osoba

   2. Trzeba cierpliwości, czytałem artykuł na temat tych nowości i z jednym muszę się zgodzić. Zamiarem było niejako zautomatyzowanie pewnych funkcji i dostępność do nich z jednego miejsca. I to im się udało, ale z pozycji takiego przeciętnego użytkownika dotarcie do tego wszystkiego i opanowanie wymaga cierpliwości i czasu. Ja przesiedziałem kilka godzin na próbach, aby złapać wstawianie tych bloków. Dojdziemy do ładu! Pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubione przez 1 osoba

 1. To jest dopiero początek zmian, generalnie chodzi o prawa autorskie i o to, aby nie wklejać „za friko” cudzych treści, obrazów i zdjęć.
  Nie wiem jaki masz: a/ system operacyjny, b/ przeglądarkę, oraz c/ ustawienia na serwerze (modemie) i swoim kompie, więc nie będę Ci zawracał głowy poradami, które mogą się nie sprawdzić.
  Jeżeli jednak musisz wklejać jakieś obce teksty i obrazy (a czasem trzeba!) to pierw je skopiuj na swój dysk i nadaj nową nazwę. To zapewnia jakieś kilka miesięcy „życia w Internecie”, tj. do czasu aż Cię nie namierzy jakiś rządowy boot. Wtedy skasują ci wklejkę i wstawią swój znaczek.

  Polubione przez 1 osoba

 2. też wolałam tamten edytor
  a co do szkoły i spirytusu to widziałam fajnego mema jak to dozorca Anioł rozmawia z lokatorem granym przez Pyrkosza (nie pamiętam jak się w serialu nazywał). I Pyrkosz mówi, że był na rozpoczęciu roku szkolnego i pierwszy raz nauczyciele wzbudzili jego szacunek bo od każdego czuć było spirytus 😉

  Polubione przez 1 osoba

 3. Ja tez nie przepadam z takimi zmianami , bo w naszym wieku z tą elektronika ,jeszcze jak się nie ma młodych życzliwych pod bokiem ,to problem , ale dziękujmy ,że nie likwidują platformy tak jak Onet nas załatwił. albo nie zmuszają nas do płatnych wersji. Co zrobić takie jest życie ,to ciągła zmiana , tylko teraz te zmiany gonią i jedna drugą i trudno nadążyć :))

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s