GRAŁEM W MECZU WETERANÓW…

Spełniłem swoje wielkie marzenie, żeby na stare lata zagrać jeszcze raz na prawdziwym stadionie w meczu o stawkę. Gdy zadzwonił kolega z propozycją, że taka możliwość się nadarza, wnet kupiłem korki i zgłosiłem chęć występu. II Turniej Weteranów 60+ im Jana Pawła II odbył się w Niedrzwicy Dużej.

60 myśli na temat “GRAŁEM W MECZU WETERANÓW…

 1. Ja nie rozumiem tych pochwał i zachwytów. Phi…Przecież to normalne, że sześćdziesiąciolatki z plusami grają w piłkę na boiskach:)) Mnie zachwycają niebieskie, piłkarskie buty na zacnych stopach, profesjonalny kostium sportowca i młodziutkie dziewczę w seniorskiej drużynie.
  Brawo chłopaki!

  Polubione przez 2 ludzi

 2. I ja dołączę słowa podziwu i szacunku. Profesjonalny wygląd, figura wyczynowca, ale najważniejsze jest w tym – Twoje zangarzowanie, wspaniałe samopoczucie, spotkanie z przyjaciółmi i na pewno super zabawa. Takich imprez nam 60 plus potrzeba! Ruszać sie ile kto może i jak może. Ruch z fotela do lodówki szkodzi! 🙂 Jak będzieby się ruszać jak Ty, będziemy wciąż młodzi! …No .. na pewno zdrowsi.. 😀 Serdecznie pozdrawiam i posyłam przyjacielski uśmiech! 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 3. Super inicjatywa i gratuluję udziału,warto spełniać marzenia w każdym wieku, wrażenia i wspomnienia nie do zapomnienia i to się liczy najbardziej ,myślę ,że mimo zmęczenia czujesz się duchowo odmłodzony i to jest cudowna nagroda nie do przecenienia. Możesz być dumny z siebie, zasłużyłeś na uznanie ,brawo.:)) :)) :))

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s