WOJNA TO POWAŻNA SPRAWA

Coraz większe protesty w Moskwie dają nadzieję, że ta wojna szybko się skończy. Widać, że zarówno armii jak i narodowi (skołowanym propagandą) nie zależy na eskalowaniu konfliktu. Ukraina bohatersko się broni:

Jedna z mieszkanek miasta na Ukrainie strąciła rosyjski dron słoikiem z ogórkami.

Niechaj żyją korniszony,

co strącają ruskie drony.

Pachnie wiosną, więc nie ma co patrzeć, że błoto…

64 myśli na temat “WOJNA TO POWAŻNA SPRAWA

 1. … że też ludzie dają się wkręcać w demagogię…Łykają kłamstwa i nie rozumieją, że rozbrojenie świata to jedno z najpilniejszych zadań. Bo to żołnierze zabijają, gwałcą, mordują, niszczą i słuchają chorych rozkazów…
  Serdecznosci

  Polubione przez 1 osoba

 2. Odważnie jest , jak Michał Szpak, na tyłku sobie przykleić Putina i uchodzić za bohatera. Nie jest bohaterstwem rzucanie wyzwiskami w kierunku bezpiecznie daleko będącego sowieckiego wojska., ale jest „bohaterstwem ” -drwić , kpić i zadawać pytanie, co Polska zrobiła dla Ukrainy. Sobie Państwo podrwili i słusznie ale w powietrzu wisi pytanie- z kogo te drwiny .

  Polubione przez 1 osoba

 3. Naród rosyjski zmanipulowany, skorumpowany i pod butem putinowskim. Długo przyjdzie nam czekać, że się sam wyzwoli, więc podejrzewam, że słoików z ogórkami czy też z pomidorami (takie wieści też były) nie wystarczy z zimowych zapasów. Trza siać, sadzić kolejną amunicję! I wspomóc sąsiadów. Dobrze, że wiosna już przyszła.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s