NASZYM TUZOM OD FINANSÓW

Podobno nasi „spece” od „Nowego Ładu” szykują od lipca jakieś gratisy dla emerytów. Najwięcej zyskają najbogatsi… kurwa mać.

Choć inflacja górskim szczytom
swym poziomem dorównuje
Polski premier emerytom
znów pieniądze obiecuje

Nie pochwalam tej strategii
gospodarkę bowiem psuje
tu oświadczam wszem i wobec
na nich już nie zagłosuję

Na balkonie chcę mieć truskawki, więc wybrałem się na rynek po flance. Ceny jednej sadzonki od 3 zł. w górę, kiedyś były po 20 gr. Przy okazji pobytu na działce, pozyskałem więc własne roślinki. Już sobie pięknie rosną… ot biznes!

45 myśli na temat “NASZYM TUZOM OD FINANSÓW

  1. Kredyt zaufania dostali już wszyscy możliwi politycy. Ruska swołocz i pozornie ci inni.Entuzjaści zamordyzmu i miłośnicy delikatnego kagańca. Czerwoni nie zostali powieszeni jak im się słusznie należało, wtopili się w tłum i teraz trzeba Kopciuszka do zrobienia porządku ale nie ma co marzyć ,że ktoś taki się znajdzie. Podobnie w tłumie pochowani zwolennicy oddawania wszystkiego za chociaż malutkie zyski dla siebie.Co nam zostaje? – Tym razem zagłosuję na kogoś kto mi się podoba a nie żadne mniejsze czy większe zło.

    Polubione przez 1 osoba

  2. Te gratisy to darmowy różaniec dla każdego emeryta który padnie z głodu po podwyżkach cen, więc ja bym się tak nie cieszył 🙂 Truskawki to dobra inwestycja, bo lepiej mieć swoje niż potem obejść się smakiem przez koszmarne ceny.

    Polubione przez 1 osoba

  3. a mnie się wydaje, ze Optymista wpadł w pesymizm 😂😢, nie będzie źle, ja wszystko obserwuję i dochodzą mnie słuchy z innego kraju. Jednakże mam tez polska telewizję, tym samym możliwość porównywania wiadomości i ich prawdziwość.Skoro dają to bierz i nie martw się, wszystko jest na dobrej drodze, obyś swoim mylnym glosowaniem z niej nie zszedł. Nie potrzeba na idiotów i nieudaczników zamieniać rządu, który tak wyśmienicie broni nasz kraj, przecież tamci już byli, napakowali kieszenie i po 2 zł ci dawali podwyżki, Nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy. Przekop Mierzei Wiślanej to jak jasnowidztwo! To wszystko nie jest mało.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s